Trainings

Umiejętnie prowadzone kształcenie i rozwijanie umiejętności jest podstawą podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zwiększania własnych szans na rynku pracy.

Na bazie własnych doświadczeń w branży doradztwa personalnego oraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, EUROPAcare24 oferuje wysoką jakość usług szkoleniowych zarówno w formie zamkniętej na zlecenie instytucji i firm, jak i w formie otwartej w ramach kursów i warsztatów obejmujących różnorodną tematykę. Oferta szkoleniowa EUROPAcare24 dostosowana jest do potrzeb Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Dla osób zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji języka niemieckiego oraz zamierzających podjąć pracę w charakterze: opiekun/ opiekunka osób starszych oferujemy szkolenie

Język niemiecki dla opiekunów/opiekunek osób starszych – poziom podstawowy.

Program szkolenia został dostosowany do potrzeb branży opiekuńczej. Profesjonalne doradztwo ze strony EUROPAcare24 i realne możliwości podjęcia pracy w branży opiekuńczej czynią naszą ofertę atrakcyjną i korzystną dla osób poszukujących zatrudnienia w charakterze opiekun/opiekunka osób starszych.

EUROPAcare24 zaprasza również do udziału w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy oraz w szkoleniach dla opiekunek osób starszych i opiekunek dziecięcych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę medyczną i pedagogiczną.